AnaSayfa / at fal anlamları / Falda siyah at görmek

Falda siyah at görmek

Falda siyah at görmek güzel davetler alacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına inanılır.

Falda siyah at gördüyseniz

  • Evinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.
  • İstekleriniz en kısa sürede yerine gelebilir, istekleriniz konusunda net olmalısınız.

Falda iri siyah at görülmesi sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda vahşi siyah at görüldüyse ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine alamettir.

Falda mezarlıkta siyah at görüldüyse büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına alamettir.

Falda güzel siyah at görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, rızkın ve kazancın artacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına alamettir.

Falda zayıf siyah at görüldüyse uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine delalettir.

Falda kanatlı siyah at görüldüyse iş hayatında zarar edileceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, dünya malının çoğalacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına alamettir.

Falda saldırgan siyah at görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda büyük siyah at görüldüyse kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, en doğru şekilde öğreneceğine, öfkeli hareketlerde bulunacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına alamet eder.

Falda küçük siyah at görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, yaşama dört elle sarılacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yavru siyah at görmek onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda siyah at tepmesi görüldüyse yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına inanılır.

Falda bağlı siyah at görülmesi tüm beklentilerini yerine getireceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çok hayırlı insan olunacağına delalettir.

Falda denizde siyah at görmek tüm dileklerinin gerçek olacağına, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine delalet etmektedir.

Falda iki siyah at görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda oyuncak siyah at görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına inanılır.

Falda gökyüzünde siyah at görüldüyse dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına delalettir.

Falda kızgın siyah at görüldüğünde kişinin başarılarının artacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine inanılmaktadır.

Falda kocaman siyah at görüldüğünde sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına alamet eder.

Falda boynuzlu siyah at görmek uzun süre kendini toparlayamayacağına, iş hayatında günah işleyeceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, o işten ekmek yiyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda heybetli siyah at görmek işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan fal kapatanın geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, büyük bir işe kavuşacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine alamettir.

Falda hamile siyah at görüldüğünde korkulan bir durumla karşılaşılacağına, refah düzeyinin artacağına, hak yolunu tutacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine alamettir.

Falda sinirli siyah at görmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, yanlış kişilere denk geleceğine delalet eder.

Falda evde siyah at görmek saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına işaret etmektedir.

Falda ahırda siyah at görüldüğünde sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına yorumlanır.

Falda huysuz siyah at görüldüyse üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına tabir olunur.

Falda karanlıkta siyah at görüldüyse kazancın günden güne düşeceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, şansın yüze güleceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ölü siyah at görüldüyse maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına yorulur.

Falda dişi siyah at görüldüyse eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, büyük zararlar getireceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine alamet etmektedir.

Falda beyaz siyah at görülmesi hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.