AnaSayfa / yılan fal anlamları / Falda şişman yılan görmek

Falda şişman yılan görmek

Falda şişman yılan görmek uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, malında zulüm meydana gelmesine, daha güçlü bir hale geleceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye, tatlı yorgunluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda şişman yılan gördüyseniz

  • Motivasyonlarınıza dikkat etmelisiniz.
  • Hareketleriniz fark yaratmanızı sağlayabilir.

Falda küçük şişman yılan görmek uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine işaret etmektedir.

Falda kısa şişman yılan görüldüyse en zor zamanda yalnız kalacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına delalet ettiği söylenir.

Falda uzun şişman yılan görüldüğünde çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine işarettir.

Falda siyah şişman yılan görüldüyse kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal kapatanın başka insanların da yardımına koşacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, bazı ürünlerin piyasada azalacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yeşil şişman yılan görüldüğünde kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, her açıdan farklılıklar olacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine işarettir.

Falda kırmızı şişman yılan görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, iş hayatının düzeleceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına delalet etmektedir.

Falda kara şişman yılan görüldüğünde kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına alamet etmektedir.

Falda büyük şişman yılan görüldüğünde zor bir döneme girileceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir