AnaSayfa / şimşek fal anlamları / Falda şimşek görmek

Falda şimşek görmek

Falda şimşek görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine yorumlanır.

Falda şimşek gördüyseniz

  • Ailenizdeki yaşlı kişilerle ilgilenmek zorunda kalıp, eğlence planlarından vazgeçebilirsiniz.
  • Bir kadın arkadaşınızdan bazı resmi işlerinizi halletmesi için yardım isteyeceksiniz.

Falda evin içinde şimşek çaktığını görmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, bir sebeple fal kapatanın neredeyse insanlara küseceğine, sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda birine şimşek çarptığını görülmesi iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine işaret etmektedir.

Falda kara şimşek görüldüyse yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda üzerine şimşek düştüğünü görmek kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, ona kol kanat gereceğine, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına delalet ettiğine inanılır.

Falda şimşek ve hortum görülmesi yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına inanılmaktadır.

Falda arka arkaya şimşek çaktığını görüldüğünde kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına delalettir.

Falda gök gürlemesi şimşek çakması görüldüğünde çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Falda sürekli şimşek çaktığını görmek inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına işaret eder.

Falda şimşek düşmesi görülmesi elindeki işi rayına oturtacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine alamet eder.

Falda yağmur yağdığını şimşek çaktığını görüldüğünde büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya alamettir.

Falda mavi şimşek görmek aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Falda gece şimşek görüldüğünde muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, büyük atılımların yapılacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına alamet eder.

Falda gökyüzünde şimşek görülmesi bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına yorulmaktadır.

Falda şimşek ve ateş görülmesi bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Falda hortum şimşek görüldüyse sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda mor şimşek görülmesi yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine alamet etmektedir.

Falda çok büyük şimşek çaktığını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda şimşek attığını görüldüğünde sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına yorulur.

Falda fırtına şimşek görüldüğünde yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda şimşek çakmak görüldüğünde kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına tabir olunur.

Falda şimşek çakarken görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, büyük atılımların yapılacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına inanılmaktadır.

Falda suya şimşek düştüğünü görüldüğünde iş konusunda sürekli yardım edeceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Falda yeşil şimşek görülmesi ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine inanılır.

Falda birden fazla şimşek görüldüğünde herkesin istediği bir kariyeri olacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına rivayet eder.

Falda denize şimşek düştüğünü görüldüğünde yaşam standartlarının yükseleceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına yorumlanır.

Falda şimşek ışığı görüldüyse üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda deprem ve şimşek görmek hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, ekonomik gücün çoğalacağına inanılır.

Falda kırmızı şimşek görüldüğünde anne ve babasının her zaman başında olacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, önemli bir şahsiyet olacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda uzakta şimşek görülmesi sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine delalet etmektedir.

Falda beyaz şimşek görülmesi ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına işarettir.

Falda yağmur şimşek görmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir