AnaSayfa / sevgili fal anlamları / Falda sigara içen sevgili görmek

Falda sigara içen sevgili görmek

Falda sigara içen sevgili görmek tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, işinden evine gidip geleceğine, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, çok doğru bir yol tutulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda sigara içen sevgili gördüyseniz

  • Çevrenizi genişletmeniz mümkün olabilir.
  • Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz.

Falda sigara içen kızını görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, layık olduklarına sahip olacağına delalettir.

Falda sigara içen bebek görüldüyse sorunların ve sıkıntıların artacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, garanti olacak makama oturacağına yorumlanmaktadır.

Falda sigara içen abla görüldüğünde hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal kapatanın üzerine kalacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan fal kapatanın bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine inanılmaktadır.

Falda sigara içen öğretmen görmek zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına rivayet eder.

Falda sigara içen bayan görülmesi tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine yorumlanmaktadır.

Falda sigara içen kedi görüldüyse arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına delalet eder.

Falda sigara içen asker görmek akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine rivayet eder.

Falda sigara içen köpek görüldüğünde güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, büyük bir mala sahip olacağına, onları okula göndereceğine, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine yorumlanmaktadır.

Falda gizli sigara içtiğini görülmesi hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, doğru yolu bulacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir