AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Falda sevilen arkadaş görmek

Falda sevilen arkadaş görmek

Falda sevilen arkadaş görmek maddi olarak çok rahat olunacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, bazı konularda konuşulacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda sevilen arkadaş gördüyseniz

  • Yaşanan bazı olaylar kişisel değişikliklere neden olabilir.
  • Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden gözükmüyor.

Falda sevdiğin arkadaşının gittiğini görülmesi eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Falda sevdiğin arkadaşının öldüğünü görüldüğünde bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, kazancının günden güne artacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına tabir olunur.

Falda sevdiğin arkadaşının ağladığını görülmesi işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına tabir olunur.

Falda eski sevdiği arkadaşını görmek eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına işarettir.

Falda sevdiğin arkadaşının evlendiğini görülmesi başarılı çalışmalara imza atacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sevdiğin arkadaşınla konuşmak görülmesi çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, bunu da herkese ilan edeceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir