AnaSayfa / sevgili fal anlamları / Falda sevgili görmek

Falda sevgili görmek

Falda sevgili görmek sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, fal sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Falda sevgili gördüyseniz

  • Size kötü gidiyormuş gibi görünen işler size yansıtıldığı kadar kötü olmayabilirler.
  • Amaçlarınıza ulaşmak veya isteklerinizi gerçekleştirmek için tüm kaynaklarınızı kullanmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz.

Falda sevgiliyi temizlik yaparken görülmesi size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Falda sevgilinin başkası tarafından öpüldüğünü görmek haneden birinin ayrılacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına yorulur.

Falda sevgiliyle kavuştuğunu görülmesi aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine yorumlanır.

Falda eski sevgiliyi yolda yürürken görülmesi maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgilinin evlenmek istediğini görüldüyse sorunların kısa zamanda temizleneceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda sevgiliyi başka biriyle yatarken görmek sorunlarının günden güne artacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sevgilinin yalnız kaldığını görülmesi dinen sakıncalı bir iş işlediğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, onlardan taraf hayır göreceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine delalet etmektedir.

Falda eski sevgiliyi başkasıyla yatarken görüldüğünde yeni iş kapılarının açılacağına, gelirinin sürekli olacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Falda küs olduğu eski sevgiliyi görülmesi her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, hem işinde başarılı olacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, hayır duaları alacağına, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına işarettir.

Falda eski sevgiliyi kapalı görmek hayatının bir anda cennete döneceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına yorulur.

Falda eski sevgiliyi sık görülmesi hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Falda sevgilinin seni izlediğini görüldüyse kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, fal kapatanın kurulu bir düzeni olacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına rivayet eder.

Falda sevgiliyi şişman görülmesi nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, bir takım sorunlar çıkacağına, fal kapatanın başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına delalet ettiği söylenir.

Falda eski sevgiliyi kıllı görmek çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine delalettir.

Falda sevgilinin kaçırdığını görüldüyse gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına delalettir.

Falda sevgilinin yüzünü beyaz görüldüğünde ardından yeni bir iş bulunacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine işaret etmektedir.

Falda eski sevgiliden hamile kaldığını görülmesi olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine alamettir.

Falda sevgiliyi yüzü asık görüldüyse yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına işaret etmektedir.

Falda eski sevgilinin yüzünde yara görülmesi işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, başarı için fırsatların artacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına inanılmaktadır.

Falda sevgilinin yüzünü başka görüldüyse maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine delalet eder.

Falda tartıştığın sevgiliyi görüldüğünde dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, alınganlıkların hasıl olacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda sevgilisinin bayıldığını görülmesi geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda sevgiliyi beklediğini görüldüyse başarılarının devamlı olacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eski sevgiliyi yüzü asık görüldüğünde büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ölmüş olan eski sevgiliyi görmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına alamettir.

Falda sevgilinin döndüğünü görülmesi büyük kazançlar elde edileceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda çok sık eski sevgiliyi görüldüğünde çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda sevgili yaptığını görüldüğünde görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine rivayet etmektedir.

Falda eski sevgili başkasıyla görülmesi maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine alamettir.

Falda evli birinin başkasıyla sevgili olduğunu görüldüyse iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Falda sevgiliyi perişan görülmesi dertlerinin sonunun geleceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine alamet eder.

Falda sürekli yeni ayrıldığın sevgiliyi görüldüyse yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda sevgiliyle ayrılıp barıştığını görüldüğünde uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına yorulmaktadır.

Falda sevdiğinin başka sevgilisi olduğunu görülmesi zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgiliyi yemek yaparken görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sevgiliyle öpüşmek görüldüğünde hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Falda sevgilinin yeşil giydiğini görülmesi kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına inanılır.

Falda eski sevgiliyi küpeli görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına alamettir.

Falda eski sevgilinin geri geldiğini görüldüğünde işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine tabir olunur.

Falda eski sevgilinin barışmaya çalıştığını görüldüyse karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Falda sevgilinin benzerini görülmesi üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına yorumlanır.

Falda sürekli olarak eski sevgiliyi görüldüyse yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, yeni projelere atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgilinin yüzünü çirkin görüldüyse sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorulur.

Falda sevgilinin bir yere gittiğini görülmesi çok büyük kazanımlar elde edileceğine, elinin darda kalmayacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgiliyi mavi giymiş görüldüğünde özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Falda sevgiliyi sarılırken görülmesi aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eski sevgiliyle tekrar barıştığını görüldüğünde ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve falı kapatan kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda sevgiliyi uygunsuz görülmesi konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına işaret eder.

Falda eski sevgiliyi çok özlediğini görüldüyse ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir