AnaSayfa / merdiven fal anlamları / Falda sevdiğini merdivende görmek

Falda sevdiğini merdivende görmek

Falda sevdiğini merdivende görmek yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Falda sevdiğini merdivende gördüyseniz

  • Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır.
  • İş hayatınızı ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda bir atılımda bulunmadan önce, sizi nelerin tetiklediği üzerinde düşünmelisiniz.

Falda sevdiğinin merdiven çıktığını görülmesi sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, kötü bir duruma düşürüleceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, ortalığın güllük gülistanlık olacağına işaret etmektedir.

Falda sevdiğinin merdivenden düştüğünü görülmesi çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, başarılarının devamlı olacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, varlıklı kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir