AnaSayfa / şeker fal anlamları / Falda şeker görmek

Falda şeker görmek

Falda şeker görmek tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına işaret ettiği söylenir.

Falda şeker gördüyseniz

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda macera sizi çağırıyor olabilir.
  • Kontrolü zor konularda belli varsayımlarda bulunarak hareket etmek doğru olmayabilir.

Falda şeker tatlı görüldüğünde sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına rivayet eder.

Falda şeker tabağı görüldüğünde eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına delalet eder.

Falda sorma şeker görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, malının da eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Falda şeker dağıtan birini görüldüğünde mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine yorumlanır.

Falda şekerin eridiğini görmek çok büyük atılımlar yapılacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, yeni kapılar açılacağına delalettir.

Falda şeker çaldığını görüldüğünde sevgi dolu haberler alınacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda şeker tozu görüldüğünde ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hastalıklarının son bulacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, ele geçen parada artış olacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine inanılmaktadır.

Falda yerde şeker görmek hayal edilen şeylere kavuşulacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, kendinden emin adımlar atacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına inanılmaktadır.

Falda şeker ve yağ görüldüyse düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Falda yalama şekeri görüldüğünde iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına inanılır.

Falda şeker yemek görüldüğünde kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Falda bir sürü şeker görmek sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, işlerinin rast gideceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine yorumlanır.

Falda şekerin bittiğini görülmesi başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, yaptığı hataları düzelteceğine, uzun süre kendini toparlayamayacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına işaret ettiği söylenir.

Falda şekerli ekmek görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok şeker görülmesi dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına yorumlanır.

Falda ölen birinin bana şeker verdiğini görülmesi geçim sıkıntısı çekeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna işaret ettiği söylenir.

Falda şeker topladığını görmek sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, her zaman çok mutlu olacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine rivayet etmektedir.

Falda şeker ve yumurta görülmesi hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına yorulur.

Falda çok fazla şeker görüldüyse uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, bereketin ve verimin geleceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine alamet eder.

Falda siyah şeker görüldüyse çok büyük kazanç elde edileceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, kazancının günden güne arttıracağına işaret eder.

Falda şekerli süt görmek yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza alamet ettiği söylenir.

Falda şeker tarlası görmek şifaya ve çarelere kavuşacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına yorulmaktadır.

Falda tencerede şeker görülmesi elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine yorulmaktadır.

Falda şekerli su görmek kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Falda toz şekerin yere döküldüğünü görüldüğünde mutluluk verici haberlerin alınacağına, hasret ve özlem gidereceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret etmektedir.

Falda yağ şeker görülmesi aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda şeker almak görüldüyse başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına işaret etmektedir.

Falda turuncu şeker görüldüğünde iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına yorulur.

Falda şeker verdiğini görüldüğünde huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına inanılmaktadır.

Falda tutma şeker görmek kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına işaret eder.

Falda süt ve şeker görüldüyse çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, kötülüklerden uzak kalacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine işarettir.

Falda beyaz ve sarı şeker görüldüğünde inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, canını ve malını garanti altına alacağına delalet ettiği söylenir.

Falda tuvalette şeker görüldüyse hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine alamet etmektedir.

Falda şeker yediğini görmek yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, malının da eksilmeyeceğine, işlerinde verimin artacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına alamet etmektedir.

Falda yuvarlak şeker görüldüğünde rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine alamettir.

Falda su ve şeker görüldüyse huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, onları gücendireceğine ve çok kıracağına inanılmaktadır.

Falda yatakta şeker görüldüyse hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, yeni işlere gireceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, çok güzel günler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ekmek ve şeker görmek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına yorumlanır.

Falda yumurta şeker görmek karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda şeker satan birini görülmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda tatlı şeker görüldüğünde malını ve canını emniyete alacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, verimli olacak işler yapacağına işaret eder.

Falda şeker döktüğünü görüldüyse sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine rivayet eder.

Falda yere dökülmüş toz şeker görüldüğünde maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, fal kapatanın ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine delalet eder.

Falda şekerli yoğurt görmek böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine alamet eder.

Falda tabakta şeker görülmesi çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalettir.

Falda şekerinin yükseldiğini görmek hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, daha bir sevileceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına yorulur.

Falda tepside şeker görülmesi fal kapatanın hikmetli kimse olacağına, yeni bir yola gireceğine, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, üzüleceğine ve kırılacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.