AnaSayfa / şarj fal anlamları / Falda şarj görmek

Falda şarj görmek

Falda şarj görmek emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına yorumlanır.

Falda şarj gördüyseniz

  • Uzun zamandan beri sanki batağa saplanmış gibi duran işleriniz birdenbire yürümeye başlayabilir.
  • Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız.

Falda şarjlı motor görülmesi kazancında artış olacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda şarjlı bisiklet görmek rahat nefes almaya başlayacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına yorumlanır.

Falda şarjlı süpürge görüldüğünde kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına yorulmaktadır.

Falda şarjda telefon görüldüğünde çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına yorulur.

Falda şarjlı araba görüldüyse maddi sıkıntıların biteceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, dualarının karşılığını göreceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.