AnaSayfa / şapka fal anlamları / Falda şapka görmek

Falda şapka görmek

Falda şapka görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, güzel bir yola çıkılacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Falda şapka gördüyseniz

  • İmzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi hukuksal konularda problemler yaşayabilirsiniz.
  • Dürüst olmakta zorlanacağınız durumlar varsa bazı konu veya kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız.

Falda ölmüş birini şapkalı görüldüyse sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Falda arkadaşının kırmızı şapka taktığını görüldüğünde korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına ve böylece hayatında aşama kaydedeceğine, rahat bir hayat yaşayacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, haneden birinin ayrılacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda gelin şapkası görüldüyse işlerin günden güne kötüleşeceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, durgun giden işlerin açılacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına işarettir.

Falda şapkalı gelinlik görüldüğünde yeni bir sosyal çevreye gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tarihe karışacağına, elde edilecek menfaatlere, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine alamet eder.

Falda yırtık şapka görüldüyse aksiliklerin baş göstereceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına yorumlanmaktadır.

Falda tüylü şapka görmek yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına, fal kapatanın tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına tabir olunur.

Falda şapkalı köpek görüldüğünde yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, kırılan bir kalbin tamir edileceğine yorulur.

Falda şapka dükkanı görüldüğünde atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, aile içinde de bereketin artacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda siyah şapka takan birini görüldüğünde uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda büyük şapka görülmesi maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine yorumlanır.

Falda çiçekli şapka görüldüyse endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, gözünün yaşını sileceğine rivayet eder.

Falda bordo şapka görmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın tabir olunur.

Falda krem şapka görüldüyse iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda şapka almak görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine alamet eder.

Falda şapkalı mantar görmek saygının ve iletişimin bozulacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına alamet eder.

Falda peygamber efendimizin şapkasını görmek hayatının başarılarla dolacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine rivayet eder.

Falda kadın şapkası görmek rahat şekilde geçineceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine rivayet eder.

Falda yeşil şapka görülmesi işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine inanılır.

Falda sarı şapka görüldüğünde manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, büyük bir üzüntü yaşayacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda şapka ördüğünü görüldüğünde engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına alamet eder.

Falda şapkalı bebek görüldüyse gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına, yaşama hevesinden olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına rivayet eder.

Falda mor şapka görüldüyse neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine yorulur.

Falda babanın şapkasını görüldüyse yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, parasal krizler yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına işarettir.

Falda askeri şapka görülmesi şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kirli şapka görülmesi yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Falda ölen birinin şapka taktığını görülmesi kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kısaysa da ömrün kısa süreceğine rivayet eder.

Falda şapkalı erkek görüldüğünde hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda kafada şapka görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına yorumlanmaktadır.

Falda şapkalı insanlar görüldüyse hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, afiyette ve keyifte olacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına işaret etmektedir.

Falda taşlı şapka görüldüğünde ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, emeğinden hayır göreceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine alamettir.

Falda bir kadının şapka taktığını görülmesi oğlu evli ise boşanacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine delalettir.

Falda güneş şapkası görüldüğünde hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına delalet eder.

Falda kahverengi şapka görmek kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına işarettir.

Falda arkadaşının şapka taktığını görüldüyse toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine işarettir.

Falda birinin şapka giydiğini görüldüyse buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Falda eski şapka görüldüyse büyük tartışmalara gireceğine, kendisine olan güveninin artacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda örme şapka görüldüğünde sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Falda şapka takmak görülmesi sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, fal kapatanın hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Falda iki tane şapka görülmesi ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, sonunda mutlu olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Falda şapkalı kedi görüldüğünde başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına alamet eder.

Falda yeni şapka görmek verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda rengarenk şapka görmek verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Falda şapka çıkarmak görüldüyse çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına delalettir.

Falda turuncu şapka görüldüğünde kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına yorulmaktadır.

Falda polis şapkası görüldüyse büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, sorunlarının birken beş olacağına, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bir sürü şapka görülmesi akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına yorumlanmaktadır.

Falda altın şapka görüldüğünde sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına alamettir.

Falda elinde şapka görüldüğünde yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, işinin yoluna gireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda çok şapka görüldüyse büyük bir başarının elde edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir