AnaSayfa / sandalye fal anlamları / Falda sandalye görmek

Falda sandalye görmek

Falda sandalye görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine rivayet eder.

Falda sandalye gördüyseniz

  • Üniversiteye veya diğer alanlarda eğitimlerine ara vermiş olanlar geri dönüş sağlayabilirler.
  • Kafanızdaki duygusal sorunları çözebilirseniz, her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz.

Falda devrilmiş sandalye görüldüyse gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Falda ölmüş birini sandalyede otururken görülmesi gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Falda denizde sandalye görüldüğünde geçim derdinin biteceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına işaret eder.

Falda sandalyede uyuduğunu görüldüğünde kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına yorulur.

Falda elinde sandalye görmek çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine delalet etmektedir.

Falda ters sandalye görmek dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine işaret etmektedir.

Falda sandalye oturmak görüldüğünde zor bir hayat sürmeye başlayacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, rahat şekilde geçineceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına alamet eder.

Falda şeffaf sandalye görüldüyse kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına delalettir.

Falda balkonda sandalye görüldüğünde kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, hayırlı günlerin geleceğine ve fal kapatanın yüzünün gülmeye başlayacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına işarettir.

Falda uzun sandalye görüldüğünde yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına delalet eder.

Falda küçük sandalye görüldüyse sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına işarettir.

Falda altın sandalye görüldüğünde büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, her zaman neşeli olacağına, ticarette yol katedeceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine inanılır.

Falda oturduğu sandalyenin kırıldığını görüldüğünde yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, kişinin şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok sayıda sandalye görüldüğünde yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, her şeyin yenileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine delalet eder.

Falda sandalye koltuk görüldüğünde eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kırılmış sandalye görüldüğünde sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanların yasa ve kedere boğulacağına alamet eder.

Falda bir sürü masa sandalye görülmesi her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda parlak sandalye görüldüğünde talihin yüze güleceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına, de zenginliğe kavuşacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına işaret eder.

Falda lacivert sandalye görülmesi sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Falda yanan sandalye görülmesi deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Falda üst üste sandalye görüldüyse eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Falda sandalye taşımak görmek moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, büyük sorunlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda sallanan sandalye görüldüyse sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, geleceğinin de umut vadedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda güzel sandalye görüldüğünde kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda sandalyeye işediğini görüldüyse iyilik ve güzellik bulacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, maddi açıdan rahat edileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine işaret etmektedir.

Falda bebek sandalyesi görüldüyse elinin de bolluk göreceğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine delalet etmektedir.

Falda yeşil sandalye görüldüyse kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yeni sandalye görüldüğünde sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına yorumlanır.

Falda iki tane sandalye görülmesi tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, istediklerini elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda mutfak sandalyesi görüldüğünde çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına alamet eder.

Falda sandalye masa görüldüğünde aile bireylerinin arasının açılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına delalettir.

Falda koltuk sandalye görüldüyse haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine inanılmaktadır.

Falda sarı sandalye görüldüğünde kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, çok başarılı işlere adım atacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, aklına giren şeytana uyacağına delalettir.

Falda yolda sandalye görüldüğünde çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına işaret eder.

Falda mor sandalye görülmesi kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına yorulur.

Falda sandalyeden düşeni görüldüğünde çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, genç kimselere eğitim vereceğine yorumlanır.

Falda düğün sandalyesi görülmesi yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, fal kapatanın şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Falda çok sandalye görüldüyse işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kötü haberlerin alınacağına, sorunları başarıyla çözmeye, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bambu sandalye görülmesi geniş bir ev satın alacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine alamet ettiği söylenir.

Falda cam sandalye görüldüyse elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına yorulur.

Falda oyuncak sandalye görülmesi çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine yorulur.

Falda iki sandalye görmek zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, rahat ve huzurlu olunacağına yorulmaktadır.

Falda hasta sandalyesi görmek sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, hastalıkların şifa bulacağına yorulur.

Falda uçan sandalye görmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, aradığı kişiyi bulacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda özürlü sandalyesi görülmesi aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, iyi günler yaşayacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine alamettir.

Falda bordo sandalye görüldüyse çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ölü birinin sandalyede oturduğunu görmek işlerin günden güne bozulacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kirli sandalye görüldüğünde evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına alamet etmektedir.

Falda sandalye ayağı görüldüyse sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, çok başarılı işlere adım atacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir