AnaSayfa / salkım fal anlamları / Falda salkım üzüm görmek

Falda salkım üzüm görmek

Falda salkım üzüm görmek şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına alamet etmektedir.

Falda salkım üzüm gördüyseniz

  • Maddi, duygusal ya da yaratıcı alanda büyümenize yardımcı olacak şekilde yönlendirilebilirsiniz.
  • Biraz da sevdiklerinize zaman ayırın.

Falda sarı salkım üzüm görmek büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, ekmeğinin de artacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine yorumlanır.

Falda taze salkım üzüm görmek hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına inanılmaktadır.

Falda kuru salkım üzüm görmek yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine alamet etmektedir.

Falda bağda salkım üzüm görmek kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, mutlu günler göreceğine, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine delalet etmektedir.

Falda asmada salkım üzüm görüldüyse kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, düşmanına galip geleceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Falda bahçede salkım üzüm görmek elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yeşil salkım üzüm görüldüğünde verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine inanılır.

Falda siyah salkım üzüm görüldüğünde sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, gerekirse özür dileneceğine, fal kapatanın olumlu giden bir işini bozacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir