AnaSayfa / salkım fal anlamları / Falda salkım görmek

Falda salkım görmek

Falda salkım görmek neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, okuyacağına ve bilgileneceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda salkım gördüyseniz

  • Maddi başlıklı konularda yeni düzenlemeler yapılması veya bazı anlaşmaların yeniden düzenlenmesi gerekebilir.
  • Sadece kendinizi göstereceğiniz doğru zamanı beklemelisiniz.

Falda domates salkımı görmek sıkıntılarını arkasında bırakacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine alamet eder.

Falda bir salkım yeşil üzüm görmek kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda salkım ağacı görüldüğünde yeni bir haneye sahip olunacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına delalet etmektedir.

Falda dut salkımı görülmesi mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, başarıların devamlı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kiraz salkımı görüldüğünde tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda meyve salkımı görüldüyse aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, ömrün uzun olmasına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda salkım ceviz görülmesi yapılan işte ustalaşılacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, dileklerin yerine geleceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda salkım muz görmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda salkım küpe görüldüyse keyfin ve ağız tadının kaçacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Falda salkım elma görüldüğünde kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına alamettir.

Falda salkım çilek görmek hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Falda salkım dut görüldüğünde sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine yorulmaktadır.

Falda salkım erik görüldüyse emeklerinin boşa gideceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına tabir olunur.

Falda elma salkımı görmek işinde istediği başarıyı elde edeceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine alamet etmektedir.

Falda salkım kiraz görüldüyse başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Falda hurma salkımı görüldüğünde karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda salkım çiçeği görmek zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet ettiği söylenir.

Falda muz salkımı görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, parasının ve makamının artacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına alamettir.

Falda salkım salatalık görüldüğünde kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına alamet eder.

Falda birinin üzüm salkımı verdiğini görüldüğünde hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çok büyük üzüm salkımı görüldüğünde ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, sevinçli haberler geleceğine işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.