AnaSayfa / saksı fal anlamları / Falda saksı görmek

Falda saksı görmek

Falda saksı görmek üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal kapatanın kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına delalet eder.

Falda saksı gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişilerin kafa karışıklıklarını gidermek veya yol göstermek amaçlı yapacağınız konuşmalar etkili olmayabilir veya ters etki yaratabilir.
  • Aranızda yaş farkı olan kişilerle vakit geçirebilir, yeni bakış açıları kazanabilir, tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Falda saksıda mısır görüldüğünde zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına alamettir.

Falda saksıda kavun görmek şansının ve bahtının daima açıkolacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, şansının geri döneceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine alamet eder.

Falda pembe saksı görüldüğünde sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine alamettir.

Falda çok saksı görüldüyse sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına alamet ettiği söylenir.

Falda saksı içinde yeşil çiçek görmek yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine inanılır.

Falda saksıda papatya görüldüğünde daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına, iyi bir patron olacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine rivayet eder.

Falda saksıda yeni açmış çiçek görüldüyse çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalettir.

Falda saksı biberi görülmesi çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kahverengi saksı görülmesi ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına rivayet eder.

Falda devrilmiş saksı görmek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine alamet etmektedir.

Falda elinde saksı görmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına işarettir.

Falda saksıda patlıcan görüldüyse falı kapatan kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine yorulur.

Falda sarı saksı görüldüğünde bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, geçiminin yerinde olacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine işaret ettiği söylenir.

Falda ahşap saksı görüldüğünde hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük tartışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Falda saksıda fasulye görülmesi günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda pencere önünde saksı görüldüyse yaşam kolaylığı içine gireceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Falda saksıda bebek görülmesi hayra ve esenliğe, işlerini yoluna koyacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, şansın yüze güleceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına işaret eder.

Falda evde saksıda canlı çiçek görmek kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, başarılar elde edileceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Falda porselen saksı görüldüğünde içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Falda saksıda ortanca görmek yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çok sayıda saksıda çiçek görülmesi işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, zor durumlarda kalacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda saksıda yeşil yapraklı çiçek görmek çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda saksıda yumurta görüldüyse zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda evde saksıda yeşil çiçek görüldüğünde maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına delalettir.

Falda mor saksı görüldüğünde ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Falda saksıda böcek görülmesi sorunlarının çözümünde destek olacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda saksıda mantar görüldüğünde bazı başka desteklere kavuşacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına rivayet eder.

Falda saksıda solucan görüldüğünde hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına alamet etmektedir.

Falda içi toprak dolu saksı görmek korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına delalettir.

Falda saksıda canlı yeşil çiçek görüldüyse darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına alamet eder.

Falda pencerede saksı görülmesi mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda saksıda kabak görülmesi hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalet etmektedir.

Falda saksıda ot görüldüyse hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kötü sözler duyacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına yorulur.

Falda saksıda kiraz görüldüğünde kalben çok rahat edileceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına delalettir.

Falda saksıda karpuz görmek yaşamın daha kolay hale geleceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, sıkıntılarının daha da artacağına tabir olunur.

Falda altın saksı görüldüğünde çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, başarılar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda tuvalette saksı görmek çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, başarılarının kalıcı olacağına alamet eder.

Falda saksıda balık görmek verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda saksıda yılan görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, üzüntülerin son bulacağına yorumlanmaktadır.

Falda saksıda kayısı görüldüyse hayatından ve şansından yana razı geleceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Falda evin içinde saksıda çiçek görmek pek çok kişiyi idare edeceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, rakiplerini geride bırakacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, elde bulunan imkânların artacağına inanılır.

Falda saksı toprak görüldüğünde rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Falda saksıda toprak ve çiçek görülmesi fal kapatanın kazancının da katlanarak çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına yorumlanır.

Falda mavi saksı görmek yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, bilgi ile donanacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, hayat boyu çok sevileceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına alamettir.

Falda saksıda erik görmek eski huzurun yeniden sağlanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine delalet eder.

Falda saksıda çilek görmek işinden evine gidip geleceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, isteklerin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda saksıda sarımsak görüldüyse herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, işlerinde çok başarılı olacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına delalet eder.

Falda saksıda karınca görüldüğünde çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, müjdeli haberle geleceğine inanılmaktadır.

Falda saksıda üzüm görüldüyse iç dünyanızın sakinleşeceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.