AnaSayfa / bilezik fal anlamları / Falda sağ kolda bilezik görmek

Falda sağ kolda bilezik görmek

Falda sol kolda bilezik görmek insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, şansının kendinden yana olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  alamet ettiğine inanılır.

Falda koluna bilezik takıldığını görüldüyse yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine yorumlanmaktadır.

Falda eltimin kolunda bilezik görmek deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine inanılmaktadır.

Falda sevdiğinin kolunda bilezik görmek maddi kayıpların olacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına alamet eder.

Falda kolunda bilezik olduğunu görüldüğünde ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Falda kayınvalidenin kolunda bilezik görülmesi sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Falda koluna bilezik taktığını görmek daha çok saygı ve destek göreceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine işaret eder.

Falda kolları bilezik dolu görülmesi başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına yorulur.

Falda teyzemin kolunda bilezik görüldüyse kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, bir organizasyona katılacağına, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına tabir olunur.

Falda görümcenin kolunda bilezik görüldüyse yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, malını ve canını riske edeceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına inanılır.

Falda kaynananın kolunda bilezik görmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına yorulur.

Falda kolundaki bileziğin kırıldığını görüldüğünde kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir