AnaSayfa / göğüs fal anlamları / Falda sağ göğsünü görmek

Falda sağ göğsünü görmek

Falda sağ göğsünü görmek aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, sonuçtan memnun kalacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, zor durumların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sağ göğsünü gördüyseniz

  • Bazı kişiler veya bağlantılarınız yetersiz olsa bile, iş birliklerinize odaklanmanızda fayda var.
  • İlişkiler dikkat gerektiriyor.

Falda sağ göğsünün şiştiğini görüldüğünde ancak falı kapatan kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, zor ve kötü günlerin geleceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, çok güzel günler geçirileceğine tabir olunur.

Falda sağ göğsünün kesildiğini görüldüyse borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, istediği makama geleceğine, gelişim içine girileceğine, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına alamet ettiğine inanılır.

Falda sağ göğsünde yara görüldüyse parasını dikkatli harcayacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına delalettir.

Falda sağ göğsünün küçüldüğünü görmek sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda sağ göğsünün koptuğunu görüldüğünde hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalettir.

Falda sağ göğsünden bıçaklandığını görüldüyse belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.