AnaSayfa / ayak fal anlamları / Falda sağ ayak görmek

Falda sağ ayak görmek

Falda sağ ayak görmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, bazen de rahat geçeceğine işarettir.

Falda sağ ayak gördüyseniz

  • Yakınlarınızın her alanda sizi en iyi şekilde desteklediğine tanık olabilirsiniz.
  • Duygularınızı kontrol edemezseniz planlarınız bozulabilir veya tadı kaçabilir.

Falda sağ ayağının kesildiğini görüldüğünde iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına işaret ettiği söylenir.

Falda sağ ayak tırnağı görmek maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Falda sağ ayağını kırık görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına delalet eder.

Falda sağ ayağının koptuğunu görülmesi böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, yatırımlarının kar getireceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda sağ ayağının şiştiğini görüldüyse kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine inanılır.

Falda sağ ayağının kırıldığını görüldüyse işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, sorunların tamamen biteceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya inanılmaktadır.

Falda köpeğin sağ ayağını ısırdığını görüldüğünde aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, yarınlarına umutla bakacağına, uykusuz geceler yaşayacağına alamet eder.

Falda sağ ayağının kanadığını görülmesi yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, garanti olacak makama oturacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine alamettir.

Falda sağ ayağının delindiğini görüldüyse aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, maddi anlamda çok zorlanacağına, kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir