AnaSayfa / Falda saf görmek

Falda saf görmek

Falda saf görmek hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine inanılır.

Falda saf gördüyseniz

  • Arkadaş ilişkilerinizden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
  • Kararsızlık nedir bilmeyecek, ne istediğini bilen bir yapıda bitmez tükenmez bir enerjiyle etkinliklerde bulunacaksınız.

Falda saf tuttuğunu görüldüyse bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine işaret etmektedir.

Falda saf altın görüldüyse zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, olaylı günler geçireceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine inanılmaktadır.

Falda saf olduğunu görüldüyse müjdeli haberler alacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, başarılarını ispat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda saf temiz su görüldüğünde sorunların yeni sorunlar doğuracağına, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Falda saf kadın görüldüğünde elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına işarettir.

Falda saf deli görüldüğünde çok büyük menfaatler kazanacağına, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, üzüntülerin günden güne artacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda namaz safı görüldüyse üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, zor durumda kalacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, sürekli dua alarak yaşayacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda saf berrak su görülmesi kişinin yasa düşeceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına alamet eder.

Falda saf insan görülmesi bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş projelerinin gerçek olacağına inanılmaktadır.

Falda saf gümüş görmek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine delalet eder.

Falda saf inci görülmesi günü birlik tatillere çıkacağına, ailesini hem gururlandıracağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına alamettir.

Falda saf zeytinyağı görülmesi sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, onu borçtan kurtaracağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, bereketin ve karın artacağına yorulur.

Falda saf deniz görüldüyse eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Falda saf erkek görülmesi nazar eden insanların haddini bildireceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına işaret etmektedir.

Falda saf bal görüldüğünde tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, hayatını yoluna koymaya, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, kazancının günden güne azalacağına delalettir.

Falda saf su görüldüğünde yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin sürekli artacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.