AnaSayfa / saçı fal anlamları / Falda saçının yarısının yandığını görmek

Falda saçının yarısının yandığını görmek

Falda saçının yarısının yandığını görmek kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, duaların kabul olacağına, bazı kayıplar olabileceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine delalet etmektedir.

Falda saçının yarısının yandığını gördüyseniz

  • Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz.
  • Belli fırsatları değerlendirebilmek için organize olmanız gerekiyor.

Falda saçının yarısını beyaz görüldüyse tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına rivayet etmektedir.

Falda saçının yarısını kel görüldüyse yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda saçının yarısını kısa görüldüğünde elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Falda saçının yarısının kesildiğini görülmesi uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Falda saçının yarısının koptuğunu görülmesi ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına inanılır.

Falda saçının yarısının döküldüğünü görülmesi kendi işini açacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda saçının yarısını sarı görmek çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir