AnaSayfa / saçı fal anlamları / Falda saçı sakalı uzamış görmek

Falda saçı sakalı uzamış görmek

Falda saçı sakalı uzamış görmek elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, çalışmalarının takdir edileceğine yorulur.

Falda saçı sakalı uzamış gördüyseniz

  • Belli organizasyonlarda ya da yardım faaliyetlerinde yer almanız bir anlaşmaya ya da para getirebilecek fırsatlara neden olabilir.
  • Yolculuklar esnasında bazı konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz.

Falda saçı sakalı beyaz görülmesi eşler arasına kara kedi gireceğine, yeni bir hayat kurulacağına, toplum içindeki değerinin artacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda eşinin saçını sakalını kestiğini görmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, özel hayatında mutlu olacağına, çok daha iyi günler göreceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.