AnaSayfa / Falda rozet görmek

Falda rozet görmek

Falda rozet görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına alamet eder.

Falda rozet gördüyseniz

  • Sizi yoran bazı iş, düzenleme veya programlar sona ererse, endişelenmeyin.
  • Çeşitli tersliklere karşı dostlar imdadınıza yetişiyor.

Falda parti rozeti görülmesi bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda polis rozeti görülmesi bir işi rakiplerine kaptıracağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Falda altın rozet görüldüyse kısmetli kapıların açılacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, sürekli stres ve sinir içinde olacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Falda yaka rozeti görüldüyse işlerin rast gideceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda asker rozeti görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Falda gümüş rozet görülmesi bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine inanılmaktadır.

Falda bayrak rozeti görmek ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına alamet etmektedir.

Falda atatürk rozeti görüldüyse ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine işaret etmektedir.

Falda rozet taktığını görülmesi sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, dış ticarete atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.