AnaSayfa / renk fal anlamları / Falda renkli yatak görmek

Falda renkli yatak görmek

Falda renkli yatak görmek borçlarını kolayca ödeyeceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına alamet etmektedir.

Falda renkli yatak gördüyseniz

  • Yeni kişilerle tanışmanıza veya yeni olanaklara kavuşmanıza yardımı olabilecek sosyal aktiviteler söz konusu olabilir.
  • Bazen şüpheci kişi pozisyonunda olmak yanlış yapan kişi olmaktan daha iyidir.

Falda mor renk yatak görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, çalışmaların beğeni almayacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına rivayet eder.

Falda mavi renk yatak görüldüğünde çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, bir sebeple çok zorlanacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına rivayet eder.

Falda yeşil renkli yatak görülmesi iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda sarı renk yatak görülmesi birçok iş kapısının açılacağına, rakipsiz hale geleceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal kapatanın tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına alamettir.

Falda pembe renk yatak görmek haneye bereket geleceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, hayır işleri yapacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına alamet eder.

Falda turuncu renk yatak görmek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kahve rengi yatak görüldüğünde maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, kısmetli bir işe atılmaya yorulmaktadır.

Falda krem rengi yatak görüldüğünde kendisini ailesine vereceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, ödemelerini yapamaz hale geleceğine tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir