AnaSayfa / oda fal anlamları / Falda renkli oda görmek

Falda renkli oda görmek

Falda renkli oda görmek üzüntülü günler yaşanacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, çok güzel işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda renkli oda gördüyseniz

  • İstikrarsız bir görünüm çizmenize neden olacak hareketlerden sakınmalısınız.
  • Güven sorunları oluşabilir.

Falda mor renk oda görülmesi sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Falda turuncu renk oda görüldüğünde sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına yorumlanır.

Falda krem rengi oda görüldüyse verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, her zaman çok mutlu olacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine alamet etmektedir.

Falda yeşil renk oda görüldüyse zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine tabir olunur.

Falda sarı renk oda görülmesi sermaye elde edeceğine, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi renk oda görülmesi iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına rivayet eder.

Falda beyaz renkli oda görüldüğünde sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, attığı adımların boşa gideceğine, problemlere çözüm bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pembe renk oda görüldüyse bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, iş yaşantısında hırslanacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir