AnaSayfa / kumaş fal anlamları / Falda renkli kumaş görmek

Falda renkli kumaş görmek

Falda renkli kumaş görmek tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, hayırlı haberler alınacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine alamettir.

Falda renkli kumaş gördüyseniz

  • Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
  • İmajınızı zedeleyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

Falda pembe renk kumaş görüldüğünde hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, üstünlük elde edeceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda siyah renk kumaş görüldüyse uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda mavi renk kumaş görüldüğünde yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, erken evlilik yapacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine rivayet etmektedir.

Falda kırmızı renk kumaş görmek hayat daha olumlu bakılacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, haram mal yiyip içeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda mor renk kumaş görüldüyse hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Falda turuncu renk kumaş görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına, hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine alamet eder.

Falda bordo renk kumaş görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, asosyal bir insan haline geleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına delalettir.

Falda sarı renk kumaş görüldüyse önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Falda açık renk kumaş görüldüğünde bunu şeref sayacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına inanılır.

Falda krem rengi kumaş görüldüğünde kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gri renk kumaş görmek aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, şansın yüze güleceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına alamettir.

Falda yeşil renk kumaş görmek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, moral bozukluğu yaşanacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir