AnaSayfa / kapı fal anlamları / Falda renkli kapılar görmek

Falda renkli kapılar görmek

Falda renkli kapılar görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına delalettir.

Falda renkli kapılar gördüyseniz

  • Sebebi olmayan sinir gerilimleriniz olabilir.
  • Akşam saatlerinde sevgi alışverişleri çoğalıyor.

Falda kırmızı renkli kapı görüldüyse girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Falda yeşil renk kapı görüldüğünde Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda mor renk kapı görüldüyse çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına inanılmaktadır.

Falda pembe renk kapı görüldüğünde kazancında da artış meydana geleceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, dinamik ve neşeli duruma geleceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına yorulur.

Falda bordo renk kapı görülmesi haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, haneye nifak gireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Falda altın rengi kapı görüldüğünde parasal ferahlığa çıkılacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine yorumlanmaktadır.

Falda sarı renk kapı görülmesi ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda açık renk kapı görüldüyse hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Falda krem rengi kapı görüldüğünde külfetinin ve yükünün artacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda beyaz renk kapı görüldüğünde aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, işlerin bir anda azalacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine rivayet etmektedir.

Falda mavi renk kapı görülmesi dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir