AnaSayfa / fare fal anlamları / Falda renkli fare görmek

Falda renkli fare görmek

Falda renkli fare görmek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, kişinin kazancının artacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda renkli fare gördüyseniz

  • Evinizi ya da işinizi ilgilendiren olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Sonuçlanmasını beklediğiniz konularda cevaplar gelmeye başlıyor.

Falda sarı renk fare görülmesi işinin ehli olacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına alamet eder.

Falda yeşil renkli fare görüldüğünde fal kapatanın de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına işaret eder.

Falda altın rengi fare görüldüyse büyük miktarda para kazanılacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine, fal kapatanın hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine delalet eder.

Falda açık renk fare görmek rahat bir işe girileceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, ister istemez çok üzüleceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına inanılmaktadır.

Falda kırmızı renkli fare görülmesi sahip olacağı malın faazlalığına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, daha fazla başarı kazanılacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine yorulmaktadır.

Falda mavi renk fare görüldüğünde eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pembe renk fare görüldüyse adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda beyaz renk fare görülmesi sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına alamettir.

Falda siyah renk fare görülmesi iş dünyasında üne kavuşulacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Falda krem rengi fare görmek kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda mor renk fare görüldüyse ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına işaret eder.

Falda gri renk fare görülmesi amaçlarının da gerçekleşeceğine, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, hidayete erip huzuru bulacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Falda koyu renk fare görülmesi işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, garanti olacak makama oturacağına, çok sıkıntılı günler yaşayacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, çok güzel günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.