AnaSayfa / domuz fal anlamları / Falda renkli domuz görmek

Falda renkli domuz görmek

Falda renkli domuz görmek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, aynı zamanda da korunup kollanacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına delalettir.

Falda renkli domuz gördüyseniz

  • Sizi yapmak istemediğiniz şeyler için zorlayan ya da yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.
  • Kesin veya doğru bilgilere dayalı konuşmamanız durumunda karşıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Falda pembe renk domuz görüldüyse devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına işaret etmektedir.

Falda mavi renkli domuz görüldüğünde endişe duyulan olayların düzeleceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına yorulur.

Falda beyaz renk domuz görülmesi işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda siyah renkli domuz görüldüyse kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına delalet etmektedir.

Falda yeşil renkli domuz görüldüyse sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.