AnaSayfa / ay fal anlamları / Falda renkli ay görmek

Falda renkli ay görmek

Falda renkli ay görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına delalettir.

Falda renkli ay gördüyseniz

  • Fiziksel incinmelerden, hastalıklara kadar herşeye açıksınız.
  • Diğerlerinin ne söylediğini anlamaya çalışırken hızlı kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

Falda gri renkli ayı görmek yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, mutluluğunun daim olacağına yorulur.

Falda krem rengi ayı görüldüyse onlarla çok iyi vakit geçireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Falda kahve renkli ayı görmek çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder.

Falda siyah renkli ayı görülmesi işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda açık renkli ayı görülmesi hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, başka işler deneyeceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına işaret eder.

Falda yeşil renkli ay görülmesi zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda sarı renkli ayı görüldüğünde bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz renkli ayı görülmesi dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine rivayet eder.

Falda mavi renkte ay görüldüğünde çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, haneye dertlerin gireceğine  delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.