AnaSayfa / rakı fal anlamları / Falda rakı görmek

Falda rakı görmek

Falda rakı görmek kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda rakı gördüyseniz

  • Bazı eleştiri veya şikayetlerinizi dile getirirken dikkatli cümleler kurmalı veya iyi niyetli tavsiyelerde bulunurken yanlış anlaşılma riskine dikkat etmişsiniz.
  • Çevrenizdeki bir erkekten bazı ters davranışlar görebilirsiniz.

Falda buzlu rakı görüldüyse yanlış giden işlerin düzeltileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, kazançlarının gittikçe azalacağına rivayet eder.

Falda annenin rakı içtiğini görmek işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine alamettir.

Falda arkadaşının rakı içtiğini görüldüğünde kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, huşu içinde devam edeceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına rivayet eder.

Falda tanıdık birinin rakı içtiğini görmek zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, mutluluk ve başarı getireceğine, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine işaret etmektedir.

Falda sulu rakı görülmesi dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, önemli atılımlar yapacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına rivayet eder.

Falda eski sevgiliyi rakı içerken görülmesi çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine delalet eder.

Falda kocasının rakı içtiğini görülmesi donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, ruhunun da şifaya kavuşacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Falda rakı ve şarap görüldüğünde sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, kırılan kalplerin barışacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine işaret etmektedir.

Falda rakı balık görmek kaybedilen malları tekrar kazanacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ölü birinin rakı içtiğini görmek dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına inanılmaktadır.

Falda birinin elinde rakı görülmesi aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına delalet etmektedir.

Falda rakı aldığını görmek başını yastığa daha rahat koyacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine alamet etmektedir.

Falda masada rakı görüldüğünde kazancın gittikçe artacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine işarettir.

Falda rakı içen görülmesi yeni bir eve ve semte taşınılacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, bir sebeple çok zorlanacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz rakı görmek ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına tabir olunur.

Falda yeni rakı görüldüğünde iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, eline haram para geçeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda dolapta rakı görüldüğünde bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, üstünlük elde edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Falda babamın rakı içtiğini görüldüyse hayırlı gelişmeler yaşanacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda şişede rakı görmek kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına işaret eder.

Falda sek rakı görüldüğünde çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine tabir olunur.

Falda rakı ve bira görülmesi önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine tabir olunur.

Falda eşinin rakı içtiğini görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına inanılır.

Falda bardakta rakı görüldüyse böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, nifak sokanların cezalandırılacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına yorulur.

Falda sevgilinin rakı içtiğini görüldüğünde hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına delalettir.

Falda kırmızı rakı görüldüyse çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal kapatanın arkasından dua edenlerin çoğalacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.