AnaSayfa / rakam fal anlamları / Falda rakam görmek

Falda rakam görmek

Falda rakam görmek yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, geç de olsa huzura erileceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Falda rakam gördüyseniz

  • Sizi tanıyanları şaşırtabilirsiniz.
  • Yıldızlar sizi ileri geri konuşmaya, bazı kimselerin arkasından dedikodu yapmaya itiyor.

Falda yüz rakamı görüldüyse işindeki verimliliğin düşeceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, fal kapatanın başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine alamet etmektedir.

Falda büyük rakam görüldüyse kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda çift rakam görüldüyse hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, dertlerine çare bulacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına yorumlanmaktadır.

Falda yüksek rakam görülmesi yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, ağız tadının kaçacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Falda dört rakamı görüldüğünde kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, rızkın daim ve hayırlı olacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Falda rakamla para görüldüyse çok önemli başarılar elde edileceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda dokuz rakamı görüldüyse ilerleyeceğine ve kalkınacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, bir daha kopmayacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda rakam ve harf görülmesi sağlık ve hayır getireceğine, yandaşı olan birinin vefat etmesine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına yorulmaktadır.

Falda parasal rakam görmek yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Falda siyah rakam görülmesi yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, üzücü olaylar yaşanacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına rivayet eder.

Falda harf ve rakam görüldüğünde onunla yeniden kavuşacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Falda altmış rakamı görüldüyse işlerinin çok açılacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına delalettir.

Falda binli rakam görüldüğünde her şeyin yolunda gideceğine, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, adım atarken çok zorlanacağına tabir olunur.

Falda rakam yazmak görüldüğünde ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kırk rakamı görülmesi yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kırmızı rakam görüldüğünde yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Falda tek rakam görüldüğünde büyük sıkıntılar yaşayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, parasına da para ekleyeceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına alamettir.

Falda seksen rakamı görmek ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, yüzünün her daim güleceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda yazılı rakam görülmesi büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, ulvi kimse haline geleceğine alamet eder.

Falda yetmiş rakamı görülmesi yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, hayırlı bir yola girileceğine inanılmaktadır.

Falda elli rakamı görülmesi doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine tabir olunur.

Falda rakamlı tarih görülmesi dertlerin dermanının bulunacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda bazı rakamlar görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işarettir.

Falda sayısal rakamlar görmek çok kötü günler geçireceğine, yeni bir eve sahip olacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda para rakamı görülmesi iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine alamet ettiği söylenir.

Falda rakam duymak görüldüğünde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, yaşadığı muhitin yenileneceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine işaret etmektedir.

Falda yeşil rakam görülmesi kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda çeşitli rakamlar görülmesi anne baba duaları alınacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına rivayet eder.

Falda yirmi rakamı görüldüyse sevincinin üzüntüye döneceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, çekilen acıların unutulacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına tabir olunur.

Falda sıralı rakam görmek işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sayı rakam görmek maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına alamet etmektedir.

Falda gökyüzünde rakam görüldüğünde çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, insanlar arasında yüceleceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına tabir olunur.

Falda saat rakam görülmesi uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, güzel haberlerin alınacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir