AnaSayfa / Falda put görmek

Falda put görmek

Falda put görmek sıhhat ve moral bulacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda put gördüyseniz

  • Kararsız yapıdasınız.
  • Size ihtiyacınız olmayan harcamalar yaptırabilecek kişiler dikkat gerektiriyor.

Falda putların yıkıldığını görüldüğünde hayatın fal sahibine güleceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine rivayet eder.

Falda put işareti görülmesi hayatının tamamen altüst olacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına işaret eder.

Falda camide put görüldüyse sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal kapatanın tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda puta tapanları görülmesi sevinçli ve mutlu haberler alacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına inanılır.

Falda kabede put görüldüğünde bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, işlerin yoluna sokulacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda puta tapan insanlar görüldüğünde yaşamının her anlamda iyileşeceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  alamet ettiğine inanılır.

Falda altın put görülmesi hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına delalet etmektedir.

Falda puta tapmak birini görülmesi uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine inanılır.

Falda put kırmak görülmesi çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir