AnaSayfa / pul fal anlamları / Falda pul görmek

Falda pul görmek

Falda pul görmek işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine inanılır.

Falda pul gördüyseniz

  • Bir sonraki hamlenizi düşünmeden önce, her şeyin yerli yerine oturtulması gerekiyor olabilir.
  • Sabrınızı kaybedebilirsiniz.

Falda pullu şal görmek sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Falda pullu ceket görmek falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, şansının açık olacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda tuz ve pul biber görülmesi sorunların zor bir durum yaşatacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda simli pul görüldüğünde sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, bereket ve zenginlik bulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pullu terlik görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına delalet eder.

Falda pullu tişört görülmesi iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, yeni mallara kavuşacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Falda pullu mektup görüldüyse çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine alamettir.

Falda eski pul görmek verilen emeklerin karşılığını bulacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine işarettir.

Falda pullu gömlek görüldüğünde çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mektup pulu görülmesi bol kazanç elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda saçta pul görülmesi kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, yüceltileceği sözler duyacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pullu perde görüldüyse evindeki ve işindeki verimin azalacağına, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye rivayet eder.

Falda gümüş pul görmek kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda pullu tülbent görüldüyse huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Falda pul altın görmek özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, geçimi zorluklarla kazanacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine alamet etmektedir.

Falda zarf pulu görüldüyse kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, giderlerin artış göstereceğine yorulmaktadır.

Falda acı kırmızı pul biber görmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza inanılmaktadır.

Falda pullu zarf görmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda bir çuval pul biber görülmesi kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına delalet eder.

Falda süs pulu görmek beklentilerinin yerine geleceğine, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Falda pullu kıyafet görüldüğünde söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Falda demir pul görülmesi para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, alın terinin karşılığını alacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine alamet eder.

Falda pullu etek görüldüğünde buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına işaret eder.

Falda saçında pul görüldüğünde üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına işarettir.

Falda pullu gelinlik görüldüğünde çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Falda pullu eşarp görülmesi ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, bir bebek sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda elbise pulu görmek maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine inanılır.

Falda pullu örtü görüldüyse büyük tartışmalar yaşanacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Falda yılan pulu görüldüyse kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine alamettir.

Falda pullu kumaş görüldüyse beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda küçük pul görmek dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda pul boncuk görüldüyse nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, sevinçli ve güzel haberler alacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, önünü göremez olacağına tabir olunur.

Falda pullu kazak görüldüğünde lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına rivayet eder.

Falda pullu yazma görüldüğünde sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, sorunlu bir döneme girileceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına işarettir.

Falda pullu abiye görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, endişe veren durumların düzeleceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir