AnaSayfa / petek fal anlamları / Falda petek görmek

Falda petek görmek

Falda petek görmek söz sahibi olacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine yorulur.

Falda petek gördüyseniz

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır.
  • Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz.

Falda petek bal ve arı görüldüğünde ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, çok hayırlı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Falda çok petek bal görüldüyse kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, işlerinden feragat edeceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına tabir olunur.

Falda sıcak petek görüldüğünde bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda boş petek görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Falda petek yapan arı görüldüyse çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, büyük kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Falda burun peteği görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına alamettir.

Falda bir sürü petek bal görüldüyse bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine işaret eder.

Falda evin içinde bal peteği görmek maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına rivayet eder.

Falda bal dolu petek görülmesi iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Falda petekte arı görüldüyse sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir