AnaSayfa / pazı fal anlamları / Falda pazı görmek

Falda pazı görmek

Falda pazı görmek dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına alamettir.

Falda pazı gördüyseniz

  • Zorlu yollardan gitmek yerine, farklı planlar üretmeniz gerekiyor.
  • Kendi sebep olacağınız maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Falda haşlanmış pazı görüldüğünde heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, aradığı kişiyi bulacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa delalettir.

Falda pazardan pazı görmek devlete hizmet etmeye, başın borçlularla belaya gireceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, yeni bir başlangıç yapmaya, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işarettir.

Falda yeşil pazı görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine işarettir.

Falda pazı dolması görüldüyse art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına alamettir.

Falda pazı sapı görmek dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda pazı turşusu görüldüyse kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, kazançlı işlere gireceğine, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına inanılır.

Falda pazı bahçesi görüldüğünde eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, dinine bağlı kalacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine yorumlanmaktadır.

Falda bahçede pazı görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına delalet etmektedir.

Falda pazı sarması görmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, sorunları ortadan kaldıracağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına delalet etmektedir.

Falda pazı demeti görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, tüm sorunlarının biteceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda hamur pazısı görmek psikolojisini bozmayan fal kapatanın her kötülükte bir fırsat göreceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine yorulur.

Falda pazı tarlası görüldüğünde dolayısıyla geleceğine değer katacağına, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda pazı kavurması görüldüyse uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda pazı otu görülmesi hayırlı bir döneme girileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına yorulmaktadır.

Falda pazı kökü görmek kişinin hayırlı yollara gireceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine rivayet eder.

Falda tarlada pazı görüldüyse rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, işinin gücünün de hep rast gideceğine rivayet etmektedir.

Falda ıspanak pazı görüldüyse bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, konforunu ve rahatını yitireceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine alamettir.

Falda yeşil yapraklı pazı görüldüğünde müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, yaşama sevincine kavuşacağına alamet eder.

Falda pazı yemeği görüldüğünde duygularının karşılığını alamayacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına alamet eder.

Falda pazı tohumu görüldüğünde yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine delalettir.

Falda pazı topladığını görüldüğünde özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde fal kapatanın kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Falda pazı ve lahana görüldüğünde adını aklamayı başaracağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir