AnaSayfa / kabak fal anlamları / Falda pazarda kabak görmek

Falda pazarda kabak görmek

Falda pazarda kabak görmek takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına delalet etmektedir.

Falda pazarda kabak gördüyseniz

  • Alışılmadık yatırımlar veya trend fikirler aşırı harcamalardan veya her şeyin aşırısından kaçındığınız sürece karlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.
  • Geleceğinizi ilgilendiren konularda tahmin edilmesi zor hareketleri olan veya belirsiz tavırlardaki kişilere güvenmemelisiniz.

Falda pazardan kabak aldığını görülmesi can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir