AnaSayfa / papağan fal anlamları / Falda papağan görmek

Falda papağan görmek

Falda papağan görmek tövbe etmeden vefata, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, fal kapatanın kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına inanılmaktadır.

Falda papağan gördüyseniz

  • Olaylara sakin yaklaşmayı denemelisiniz.
  • Aileniz ya da yakınlarınızla ilgili, yanıltıcı veya hayalci yaklaşımlar içerisinde olabilirsiniz.

Falda uyuyan papağan görüldüyse sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, başarılarının devamının geleceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine yorumlanır.

Falda papağan konuştuğunu görüldüyse eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, yeni bir araba satın alınacağına yorumlanmaktadır.

Falda papağanın eline konduğunu görmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda papağan muhabbet kuşu görüldüğünde yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Falda çift papağan görülmesi kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına alamet eder.

Falda ağaçta papağan görüldüğünde sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine tabir olunur.

Falda başında papağan görüldüğünde herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, kazancının daha da artacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda papağan öldüğünü görülmesi zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, güzel bir hayatı olacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, önemli kişi haline geleceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına tabir olunur.

Falda sarı ve mavi papağan görmek işlerin büyük bir açmaza gireceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına işarettir.

Falda hasta papağan görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, onları rahat ettireceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına delalettir.

Falda rengarenk papağan görülmesi aydınlık bir döneme girileceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Falda papağan balığı görüldüyse çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine işarettir.

Falda papağan ve tavşan görüldüğünde çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Falda papağan ve yılan görülmesi canını ve malını garanti altına alacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına işaret etmektedir.

Falda papağan uçtuğunu görüldüğünde iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına alamet ettiği söylenir.

Falda papağan sürüsü görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, kimden akıl soracağına yorulur.

Falda bir sürü papağan görmek fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, zor durumda kalınacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına delalet eder.

Falda çok sayıda papağan görülmesi kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına rivayet etmektedir.

Falda tüysüz papağan görülmesi imkânların günden güne azalacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda papağan hediye almak görüldüğünde iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Falda siyah papağan görülmesi birikmiş parasının olacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, az da olsa feraha çıkılacağına yorulmaktadır.

Falda kaçan papağan görüldüyse maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine alamet etmektedir.

Falda bir sürü papağan yavrusu görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine rivayet eder.

Falda papağanın yumurtladığını görüldüyse güzel işler yapacağına, bir yandan cenaze olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, işlerinin başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda dev papağan görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda iki papağan görülmesi ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına rivayet etmektedir.

Falda papağan kaçtığını görmek işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına alamet etmektedir.

Falda birden fazla papağan görüldüyse şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, sağlığının da bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda oyuncak papağan görüldüğünde aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine işarettir.

Falda papağan sevdiğini görülmesi zevkli ve güzel hale geleceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına delalet eder.

Falda elinde papağan görmek zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda ölmüş papağan görülmesi ilim ve irfan sahibi olunacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda papağan kafası görmek zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Falda mor papağan görüldüyse daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal kapatanın aksiliklere ve engellere takılmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda papağan doğurduğunu görülmesi doyasıya hasret gidereceğine, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine alamettir.

Falda çok fazla papağan görülmesi çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kör papağan görüldüyse kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, fal kapatanın tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına alamet eder.

Falda papağanı kafeste görmek işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, en yüksek makamlara oturacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kahverengi papağan görülmesi kişinin günahlarına tövbe etmesi, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına işarettir.

Falda papağan gagalaması görülmesi aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye işarettir.

Falda papağan çiftleşmesi görüldüğünde sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, karamsar ve umutsuz olacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine yorumlanmaktadır.

Falda kocaman papağan görülmesi hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, sevinç gözyaşları dökmeye işaret eder.

Falda papağan yakalamak görüldüğünde zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına yorulur.

Falda erkek papağan görüldüğünde bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine yorulur.

Falda kedi ve papağan görüldüyse üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına tabir olunur.

Falda yılan ve papağan görülmesi takdir edileceği işler yapacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok papağan görülmesi kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Falda çok güzel papağan görüldüğünde fal kapatanın bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına işaret eder.

Falda pembe papağan görüldüğünde büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal kapatanın arkasından dua edenlerin çoğalacağına, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kendi işine sahip olacağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir yorum

  1. ya benim falımda papagan vardı ama bir erkegin başındaydı bu ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir