AnaSayfa / pantolon fal anlamları / Falda pantolon görmek

Falda pantolon görmek

Falda pantolon görmek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına alamet eder.

Falda pantolon gördüyseniz

  • Başkalarının hataları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz, kayıp yaşamamak için ön tedbir almakta fayda var.
  • Mantıksız veya gerçekçilikten uzak planlar yapan kişiler olabilir.

Falda ters giyilmiş pantolon görülmesi kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine delalet eder.

Falda bir sürü pantolon görüldüyse dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, ondan şifa göreceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Falda koyu renk kot pantolon görüldüğünde işlerinden belirsizlik olacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda pantolon kestiğini görmek ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, kötü günlerin arkada kalacağına rivayet eder.

Falda pantolon vermek görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, ticaretinin de hızlanacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine işarettir.

Falda pantolonsuz olduğunu görülmesi attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda birinin kısa pantolon giydiğini görüldüyse parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına inanılır.

Falda birinin sarı pantolon görüldüyse işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, zevke aşırı düşkünlük gösteren fal kapatanın maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, bereketin ve karın artacağına inanılmaktadır.

Falda kot pantolon giymiş birini görülmesi sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, fal sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına işaret etmektedir.

Falda yün pantolon görülmesi sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Falda süslü pantolon görüldüyse zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine inanılmaktadır.

Falda üzerinde pantolon görüldüyse hasta ve üzgün olacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda mavi renk kot pantolon görmek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına delalettir.

Falda yerde pantolon görmek hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Falda pantolon giymek görülmesi hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pantolon dikmek görüldüyse sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, işe giren herkesin kalkınacağına alamettir.

Falda ters pantolon görüldüyse herkesi kendi gibi zannedeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda pantolonunun söküldüğünü görüldüyse elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda pantolon sattığını görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, çok daha fazla mesai harcayacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Falda rengarenk pantolon görüldüğünde mal ve mülk sahibi olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına delalettir.

Falda pantolon yırttığını görüldüyse büyük bir ferahlık yaşanacağına, bol rızık sahibi olunacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, aile bireylerinden birine iş kurulacağına delalet etmektedir.

Falda sidikli pantolon görmek uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına rivayet etmektedir.

Falda pantolon yandığını görüldüğünde yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda turuncu pantolon görüldüğünde kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına alamet eder.

Falda kendi pantolonunu başkasının giydiğini görüldüğünde kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, girilen yolda zarar edileceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Falda taşlı pantolon görüldüyse güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, yakında hedefine ulaşacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işaret eder.

Falda pantolon düğmesinin koptuğunu görüldüğünde çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Falda ölmüş birinin pantolonu yırtık görüldüyse başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda pantolon kaybetmek görüldüyse daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine inanılır.

Falda ütülenmiş pantolon görmek başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine delalet eder.

Falda pantolonu ters giydiğini görüldüğünde hasret çekenlerin kavuşacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ütüsüz pantolon görmek yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, ağız tadından olacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yeni mavi kot pantolon görüldüyse yolunda huzurla devam edeceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına inanılır.

Falda bir sürü kot pantolon görüldüğünde İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine, fal kapatanın güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine yorumlanır.

Falda temiz pantolon görmek işlerin bir anda azalacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine inanılır.

Falda uzun pantolon görüldüğünde bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, fal kapatanın yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda pantolonun delindiğini görmek hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çok sayıda pantolon görüldüğünde işlerinin sarpa saracağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Falda birinin sarı pantolon giydiğini görülmesi büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, birçok yeni fikir edinileceğine işarettir.

Falda açık mavi kot pantolon görüldüğünde eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, fal kapatanın bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Falda pantolonlu gelinlik görüldüyse huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına delalet etmektedir.

Falda pantolon denediğini görmek dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, varını yoğunu kaybedeceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda pantolonu sökük görülmesi para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgiliyi beyaz pantolonla görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine işaret eder.

Falda yırtılmış pantolon görüldüğünde yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, her zaman şükür içinde olacağına işaret eder.

Falda birinin mavi pantolon giydiğini görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Falda başkasının kırmızı pantolon giydiğini görülmesi korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, nasıl bir hayat sürdüreceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet etmektedir.

Falda çok pantolon görülmesi başarıya giden yolların açık olacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, yani babasına benzeyeceğine, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına tabir olunur.

Falda çok kot pantolon görmek herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, işinde terfi alacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir