AnaSayfa / palto fal anlamları / Falda palto görmek

Falda palto görmek

Falda palto görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi durumunuzun düzeleceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, her şeyin gönlünce olacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına yorulur.

Falda palto gördüyseniz

  • Bırakın kimse müdahale etmeden herkes kendi işini yapsın.
  • Durumunuzu gerçekçi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

Falda lacivert palto görmek bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine delalettir.

Falda omuzda palto görülmesi ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Falda askıda palto görüldüyse sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına rivayet eder.

Falda mor palto görmek mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına yorumlanır.

Falda sarı palto görülmesi hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, kazancının yerine gelmesine, elindeki imkânları seferber edeceğine, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Falda ölmüş birinin palto giydiğini görülmesi yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına yorumlanır.

Falda eski palto görüldüğünde üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine işarettir.

Falda ıslak palto görülmesi borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, çok kötü hissedileceğine alamet eder.

Falda siyah palto görülmesi büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kürklü palto görülmesi eline büyük fırsatlar geçeceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda eşinin palto giydiğini görüldüyse parasız günler geçireceğine, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bayan palto görülmesi etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna yorulur.

Falda kaşmir palto görülmesi hayırlı kazançlar elde edileceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda gri palto görüldüğünde sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, sorunların üstüste geleceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına delalet eder.

Falda mont palto görüldüyse daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına alamettir.

Falda palto giydiğini görülmesi hile ile mal elde etmeye, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Falda ölmüş birinin paltosunu görüldüğünde büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine alamettir.

Falda asker paltosu görülmesi yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, fal kapatanın olumlu giden bir işini bozacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sevdiğini siyah palto ile görüldüğünde gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine alamet etmektedir.

Falda yırtık palto görüldüğünde yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yün palto görülmesi maddi açıdan ferahlamaya, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine işarettir.

Falda yeşil palto görüldüğünde sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda palto düğmesi görüldüyse trend olan bir markanın başına geçileceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Falda kahverengi palto görmek fal kapatanın tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine işaret etmektedir.

Falda turuncu palto görüldüğünde büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, önemli yerlere geleceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine delalet etmektedir.

Falda deri palto görüldüğünde güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir