AnaSayfa / oyuk fal anlamları / Falda oyuk görmek

Falda oyuk görmek

Falda oyuk görmek kazanç elde edeceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına alamet eder.

Falda oyuk gördüyseniz

  • Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır.
  • Duygularınızla oynayan ya da duygularınızdan faydalanmak isteyen kişilere yardım veya önerilerde bulunurken dikkat edin.

Falda oyuk toprak görüldüğünde işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, geçim derdi çekeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına alamet ettiği söylenir.

Falda duvarda oyuk görüldüğünde dilediği gibi harcama yapacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda oyuk ağaç görüldüğünde maddi olanakların artacağına, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına yorumlanır.

Falda kaya oyuğu görüldüğünde karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Falda oyuk mezar görülmesi oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda oyuk göz görmek Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, atılacak adımların boşa çıkacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına delalet etmektedir.

Falda büyük oyuk görüldüyse helal rızık yiyeceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine alamet eder.

Falda oyuk kaya görmek kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına alamet eder.

Falda oyuk taş görülmesi çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, rahat nefes almaya başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda oyuk duvar görülmesi çok büyük sıkıntılar çekeceğine, evine bereket geleceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine işaret eder.

Falda oyuk diş görüldüğünde manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına yorumlanır.

Falda ağaç oyuğu görüldüğünde mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir