AnaSayfa / ördek fal anlamları / Falda ördekler görmek

Falda ördekler görmek

Falda ördekler görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine yorulur.

Falda ördekler gördüyseniz

  • Konsantrenizi dağıtmamalısınız.
  • Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor.

Falda pekin ördeği görüldüyse neredeyse mahkemelik olunacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine inanılmaktadır.

Falda ördek ve tavşan görülmesi gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, komşular tarafından kötülenileceğine, büyük bir yenilgi alacağına delalet etmektedir.

Falda vahşi ördek görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Falda suda yüzen beyaz ördek görmek çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine alamettir.

Falda temizlenmiş ördek görülmesi daha kötü günler yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal kapatanın aksiliklere ve engellere takılmayacağına, geçiminin zor hale geleceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına delalet etmektedir.

Falda uçan siyah ördek görülmesi evliliğinde mutlu olacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, yüküne ortak olacağına rivayet etmektedir.

Falda yolunmuş ördek görülmesi huzursuzluklar ile boğuşacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına inanılır.

Falda ördeğin yüzdüğünü görülmesi endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına inanılır.

Falda ördek yakaladığını görüldüğünde dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, fal kapatanın gönlünün feraha ereceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine yorumlanmaktadır.

Falda uçan yaban ördeği görüldüyse elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine delalettir.

Falda pişmiş ördek görmek büyük bir projenin başına geçileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Falda rengarenk ördek görülmesi büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına yorumlanmaktadır.

Falda çok ördek görüldüyse çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Falda ördek ölmesi görüldüyse kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine alamettir.

Falda pembe ördek görüldüğünde hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, bunun farkına varacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine alamet eder.

Falda çok ördek yavrusu görüldüğünde tüm özlemini gidereceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine yorumlanır.

Falda ördek doğurduğunu görülmesi rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Falda ördek yediğini görülmesi düşmanlar ile mücadele edeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, iş hayatında saygı göreceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Falda çok ördek yumurtası görüldüğünde bazı konularda konuşulacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine işaret eder.

Falda yatakta ördek görülmesi yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bir çift ördek görüldüyse dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok hayır duası alacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Falda ördek ısırması görüldüyse ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, işlerinin kötüye gideceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ister istemez başının belaya gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kaz ve ördek yavrusu görmek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Falda tavşan ve ördek görüldüğünde büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ördek uçtuğunu görülmesi hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, geçim derdi yaşayacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, mutsuz ve moralsiz olacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Falda vurulmuş ördek görmek işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına, kötü duygularını yeneceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bir sürü ördek yavrusu görüldüyse elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Falda yumurtlayan ördek görüldüğünde dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına delalet eder.

Falda uçan beyaz ördek görüldüyse projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Falda ördek vurduğunu görülmesi hayal kırıklığı yaşanacağına, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına yorulur.

Falda ördek kestiğini görüldüğünde yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, hayır ve bereketin artmasına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Falda bir sürü sarı ördek görüldüğünde işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına işaret etmektedir.

Falda ördeğin kovaladığını görüldüğünde ayıplı yolara sapacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, heyecan ve hareketlilik geleceğine inanılır.

Falda ördeğin konuştuğunu görülmesi huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet eder.

Falda yeni çıkmış ördek yavrusu görüldüğünde zahmet veren işlerin artacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına yorulur.

Falda çok büyük ördek görmek sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, korkularının sona ereceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda sürü ördek görülmesi sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda çok sayıda ördek yavrusu görülmesi iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda tuvalette ördek görmek ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine işarettir.

Falda yeni doğmuş ördek görüldüyse aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, helal rızka kavuşacağına yorulur.

Falda turuncu ördek görüldüyse tabiri caizse can bulacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine alamet etmektedir.

Falda ördekten kaçtığını görüldüyse önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına işarettir.

Falda ördek aldığını görülmesi yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına yorumlanmaktadır.

Falda ördek avlamak görüldüğünde işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, büyük sorunların yaşanacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yumurtadan ördek çıktığını görmek hayırlı günlerin geleceğine ve fal kapatanın yüzünün gülmeye başlayacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda yılan ve ördek görülmesi fal kapatanın az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, sağlığının yerinde olacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Falda suda yüzen ördek yavrusu görüldüyse kötü ve zor günler yaşanacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ördeği yumurtlarken görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yumurtadan çıkan ördek yavrusu görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, eskileri yâd edeceğine, yeni şeyler keşfedeceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir