AnaSayfa / hapis fal anlamları / Falda oğlumu hapiste görmek

Falda oğlumu hapiste görmek

Falda oğlumu hapiste görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Falda oğlumu hapiste gördüyseniz

  • Belirsizlikler veya kararsızlık nedeniyle yanlış kararlar alabilirsiniz.
  • Arkadaşlık ilişkileriniz belli konularda bilgilerinizi arttırmanıza yardım edebilir.

Falda annenin oğlunu hapiste görüldüğünde duygularının karşılığını alamayacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına delalettir.

Falda oğlumun hapse girdiğini görüldüyse çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, korkulan bir şeyin başa geleceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda oğlunun hapiste olduğunu görüldüyse işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına inanılır.

Falda oğlunun hapse düştüğünü görüldüyse parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine yorumlanır.

Falda oğlumun hapisten çıktığını görüldüyse yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir