AnaSayfa / nal fal anlamları / Falda nal görmek

Falda nal görmek

Falda nal görmek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, en pahalı evlerde oturacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına yorumlanır.

Falda nal gördüyseniz

  • Yeni yollar aramalısınız.
  • Kendinize düşünmek için zaman ayırın.

Falda nal çivisi görüldüğünde moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına yorulmaktadır.

Falda dört nala at görüldüyse hayırlı bir yola çıkılacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, sağlık sorunlarının artacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda dört nala koşan siyah at görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Falda nal izi görülmesi sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına rivayet eder.

Falda dört nala koşan beyaz at görülmesi azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet eder.

Falda dört nala koşan at görüldüyse kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına rivayet eder.

Falda dört nala giden at görüldüyse deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Falda eşek nalı görüldüyse yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan fal kapatanın geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına işaret eder.

Falda altın nal görülmesi herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, eskisinden de iyi olacağına, sorunların birdenbire daha da artacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir