AnaSayfa / Falda mühendisler görmek

Falda mühendisler görmek

Falda mühendisler görmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, sağlık ve şifa bulacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, kazancının ilk önce azalacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mühendisler gördüyseniz

  • Biraz rahatlayabilirsiniz.
  • Sizden farklı kültürlerden gelen kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Falda mühendis olarak atandığını görüldüyse zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, işlerin düzgün gideceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda inşaat mühendisi görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, bunun da geleceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine işaret eder.

Falda makine mühendisi görülmesi kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda fal kapatanın sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda harita mühendisi görüldüyse elini eteğini her şeyden çekeceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına yorumlanır.

Falda elektrik mühendisi görüldüyse dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, kendisini çok yıpratacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda mühendis olduğunu görüldüyse çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine delalettir.

Falda bilgisayar mühendisi görülmesi daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına, işinde zarar edeceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Falda mühendis arkadaş görüldüğünde hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, parasının ve malının da artacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine inanılır.

Falda uçak mühendisi görüldüyse atılan adımların boşa çıkacağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, falı kapatan kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına delalet eder.

Falda bayan mühendis görüldüyse kişinin rahat nefes alacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir