AnaSayfa / mısır fal anlamları / Falda mısır tanesi görmek

Falda mısır tanesi görmek

Falda mısır tanesi görmek kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, büyük mutluluklar yaşanacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, elindeki imkanların artacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda mısır tanesi gördüyseniz

  • Öfkeli çıkışlar aksi tepkilere neden olabilir.
  • Duygusal yüzleşmeler sizi yavaşlatabilir.

Falda siyah mısır taneleri görüldüyse çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Falda yerde mısır taneleri görüldüğünde uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine alamet eder.

Falda sarı mısır tanesi görüldüğünde fal kapatanın anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, işe zorla gidip geleceğine, her işinde hayırla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Falda haşlanmış mısır tanesi görüldüyse istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına inanılır.

Falda pişmiş mısır tanesi görülmesi bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, dünya malı elde edeceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir