AnaSayfa / misafir fal anlamları / Falda misafir görmek

Falda misafir görmek

Falda misafir görmek öfkeli hareketlerde bulunacağına, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine işarettir.

Falda misafir gördüyseniz

  • Bir iş birliğinizde ipleri elinizde tutmanız gerekiyor.
  • Bazı kişiler tarafından kabul edilmesi zor plan veya programlar konusunda kendi mantığınızı kabul ettirme ya da anlatabilme çabanız yorucu olabilir.

Falda eve gelen kalabalık misafir görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, işlerinin yoluna gireceğine, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına alamet etmektedir.

Falda uzaktan misafir görüldüyse iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına delalettir.

Falda misafirin uyuduğunu görmek ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, mal mülk sahibi olacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına tabir olunur.

Falda misafire kahve yaptığını görmek büyük mutluluklar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına yorumlanır.

Falda misafir erkek görülmesi işlerin iyiye gideceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine alamettir.

Falda misafirin ekmek getirdiğini görmek yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına, aşının da çoğalacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda balkonda misafir görmek fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına yorulmaktadır.

Falda doktor misafir görmek yeni iş kollarına girileceğine, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, zorlukların ortadan kalkacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine alamettir.

Falda evde bir sürü misafir görüldüğünde kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda evde kalabalık kadın misafir görülmesi yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine rivayet etmektedir.

Falda misafir akraba görüldüğünde iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına yorulur.

Falda evde çok kalabalık misafir görmek çekilen acıların unutulacağına, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine yorumlanır.

Falda çok fazla misafir görülmesi vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine rivayet etmektedir.

Falda arkadaşını misafir görüldüyse bir koyduğu işten üç alacağına, güzel günler yaşanacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Falda misafirin et getirdiğini görülmesi oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kadim dostlar edineceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Falda çok misafir görüldüğünde işlerinin açılıp kazancının artacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına inanılır.

Falda dayının misafir geldiğini görülmesi işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, kaza ve belaların çıkmayacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bir sürü erkek misafir görülmesi hayırlı bir iş kapısının açılacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda hasta misafir görmek müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine delalettir.

Falda zengin misafir görüldüyse dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, hem hayatının kurtulacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine yorulur.

Falda komşu misafir görülmesi yaşamın belli bir düzene oturacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına işaret etmektedir.

Falda evde çok sayıda misafir görmek sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına işarettir.

Falda misafir odası görülmesi bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, şeytanın aklına uyacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına işarettir.

Falda kapıda misafir görüldüyse dünya malı elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına yorumlanmaktadır.

Falda misafir bebek görülmesi isteklerin tek tek yerine geleceğine, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda sevdiğini misafir olarak görmek çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına alamettir.

Falda sakallı misafir görülmesi bazı sıkıntılara düşeceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, durgun giden işlerin açılacağına delalettir.

Falda kalabalık misafir ve yemek görüldüyse olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, hayallerinin peşinden gideceğine alamet etmektedir.

Falda toplu misafir görüldüyse işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda misafir olmak görüldüyse sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, kafasının da rahat edeceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine delalettir.

Falda dağınık eve misafir geldiğini görülmesi bir sebeple hem çok şaşıracağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine delalet eder.

Falda evde çok misafir görmek gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Falda misafirin gittiğini görüldüğünde dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve Allah katında bir günahkâr sayılacağına, Allah katında yükseleceğine işaret eder.

Falda başkasına misafir geldiğini görüldüyse çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine yorulur.

Falda evin misafir dolu olduğunu görülmesi kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine alamet eder.

Falda misafir şeker görüldüğünde başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yatakta misafir görüldüyse güç ve kudret sahibi olacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına yorumlanır.

Falda misafirin tuvalete girdiğini görüldüğünde parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, hastalıkların sona ereceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda evde yabancı erkek misafir görüldüğünde kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, maddi gücünün eksileceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına işaret eder.

Falda çok sayıda misafir ayakkabısı görülmesi zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, dünya malının çoğalacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda misafir kadın görülmesi endişe ettiği işlerin son bulacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, kadir kıymet bilen fal kapatanın temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına delalet eder.

Falda misafir ve yemek görüldüğünde kazançlı bir işin başına geçileceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına delalet eder.

Falda yabancı uyruklu misafir görüldüyse başka işler deneyeceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine alamettir.

Falda misafire yatak görülmesi tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına işaret eder.

Falda ünlü misafir görüldüğünde işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, saygın biri haline geleceğine, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına yorulur.

Falda başkasının evine misafir geldiğini görüldüğünde hoşgörülü biri olunacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına rivayet eder.

Falda misafir asker görüldüğünde aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, bol muhabbette kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine işaret eder.

Falda bir sürü misafir görmek üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına rivayet etmektedir.

Falda eski sevgilinin misafir geldiğini görüldüğünde sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, tartışmaların son bulacağına, çok büyük bir işe girileceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.