AnaSayfa / minare fal anlamları / Falda minare görmek

Falda minare görmek

Falda minare görmek kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, mal sahibi olacağına, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına yorumlanır.

Falda minare gördüyseniz

  • Maddi, hukuki ya da sağlığınızla ilgili konularda kontrolü ele almaya çalışan kişiler olabilir.
  • Sahip olduklarınızı korumak için her şeyi gözle görünür tutmanızda fayda var.

Falda minarenin yükseldiğini görülmesi daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, can sıkıntısının geçeceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına alamettir.

Falda yarım minare görmek endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, varlık içinde yaşayacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda minarede olduğunu görüldüğünde keyfin ve huzurun yerine geleceğine, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine inanılmaktadır.

Falda çok güzel bir minare görüldüyse istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine alamettir.

Falda birden fazla minare görüldüğünde itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda beş minare görüldüğünde kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına rivayet etmektedir.

Falda evde minare görüldüyse yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına yorulmaktadır.

Falda kubbe ve minare görüldüyse hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, rahat bir hayat yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Falda çok büyük minare görüldüyse Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, işlerin ters gideceğine alamet eder.

Falda minarenin sallandığını görüldüyse güzel fırsatların elde edileceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, kuş gibi hafifleyeceğine alamet eder.

Falda çok sayıda minare görüldüyse sorunların çözüme kavuşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, o işi canlandıracağına alamettir.

Falda minare düştüğünü görüldüyse kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, müjdeli haberler alacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine delalet eder.

Falda yıkık minare görüldüyse bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına yorulur.

Falda ters minare görüldüyse yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda depremde minarenin yıkıldığını görülmesi parasal anlamda rahat edeceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve falı kapatan kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal kapatanın bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, fal kapatanın şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ahşap minare görülmesi yuva kurmasına yardımcı olunacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına delalet ettiğine inanılır.

Falda minarede hoca görüldüğünde uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda bir sürü minare görmek sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına yorulur.

Falda uçan minare görmek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına yorulur.

Falda eğik minare görüldüyse zenginlik elde edeceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına alamettir.

Falda minareye tırmanmak görmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına yorulmaktadır.

Falda tarihi minare görülmesi hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, belaya ve derde düşeceğine, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Falda devrilen minare görüldüğünde sağlıklı bir kişi olmaya, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda uzakta minare görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, hayırlı bir hayat süreceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda denizde minare görmek bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, ekmeğine leke süreceğine delalet etmektedir.

Falda eski minare görülmesi iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, onun istediği yoldan gideceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Falda yeni minare görüldüğünde kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, istemediği halde borçlanacağına tabir olunur.

Falda yıkılan minare görüldüyse kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Falda çatıda minare görüldüğünde kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Falda siyah minare görüldüğünde eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda uzun minare görmek çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına işaret eder.

Falda minare devrilmesi görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, kısmetinin de açılacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Falda minare resmi görüldüğünde büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, işsizin iş bulacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına yorumlanır.

Falda minarede ışık görüldüğünde gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine, en pahalı evlerde oturacağına, sorunların bu sayede aşılacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına yorumlanır.

Falda taş minare görüldüğünde canının kıymetini bileceğine, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda minare kapısı görülmesi kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına alamet etmektedir.

Falda kısa minare görüldüyse bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, kazancının daha da artacağına rivayet eder.

Falda yamuk minare görmek yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, düşmanlarına da dost olacağına rivayet etmektedir.

Falda kabede minare görüldüğünde yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, güzel işler yapacağına, düşmanlarla beraber oturmaya, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine alamet eder.

Falda minare yaptığını görülmesi onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, maddi durumun düzeleceğine, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine delalettir.

Falda kırık minare görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kişinin bir süre zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Falda ışıklı minare görüldüğünde talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine alamet etmektedir.

Falda yüksek minare görüldüğünde alınan borçların ödenemeyeceğine, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına alamet eder.

Falda minare dikildiğini görmek kazancın helal şekilde artırılacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına alamet eder.

Falda inşaat halinde cami minaresi görülmesi yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına inanılmaktadır.

Falda çifte minare görüldüğünde atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi minare görülmesi kendi hataları ile yüzleşeceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine alamet etmektedir.

Falda büyük minare görüldüğünde bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, müjdeli haberle geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine yorumlanır.

Falda her yerde minare görülmesi işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, görmediği yerlere gideceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir