AnaSayfa / mezarlık fal anlamları / Falda mezarlık görmek

Falda mezarlık görmek

Falda mezarlık görmek başarı elde edeceğine, makam ve söz sahibi olacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına rivayet eder.

Falda mezarlık gördüyseniz

  • Romantik belirsizliklerde ya da duygusal konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz.
  • Bazı istek veya ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir.

Falda ölen birini mezarlıkta görüldüğünde borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, küs kimselerin barışacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işaret eder.

Falda mezarlıkta tanıdık görüldüyse iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, aile hayatının hayır getireceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, işlerinin yolunda gideceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına yorulmaktadır.

Falda tanıdık birini mezarlıkta görüldüğünde ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, zor bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Falda hamile birinin mezarlığa gittiğini görüldüyse geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Falda mezarlık açıldığını görüldüğünde ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına rivayet etmektedir.

Falda mezarlıkta para görüldüyse çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına rivayet eder.

Falda mezarlıkta patates görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, sabırla hayatına devam edeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine alamet eder.

Falda mezarlıkta iskelet görülmesi huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine yorulmaktadır.

Falda mezarlıkta sevdiğini görüldüyse hedeflerini tutturmayı başaracağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına yorumlanır.

Falda yeni mezarlıklar görülmesi üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına yorulur.

Falda mezarlıktan çıktığını görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına alamet etmektedir.

Falda mezarlık taşı görüldüğünde çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine işaret eder.

Falda mezarlıkta yılan görmek kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda mezarlıkta odun görüldüyse sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine yorulur.

Falda yabancı mezarlığı görüldüğünde mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına yorumlanır.

Falda mezarlıkta korktuğunu görmek bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda mezarlıkta timsah görmek uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Falda mezarlıkta pasta görüldüğünde başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine delalettir.

Falda mezarlıkta tilki görülmesi yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Falda mezarlıkta polis görüldüyse sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine inanılır.

Falda mezarlıkta şeker görülmesi tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, onun her zaman başında olacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda mezarlıkta tuvalet görüldüyse korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına alamet eder.

Falda mezarlıkta sofra görülmesi kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, işinin gücünün yaver gideceğine alamet eder.

Falda mezarlık yandığını görülmesi çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına alamet etmektedir.

Falda mezarlıkta şeytan görüldüğünde yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına inanılır.

Falda mezarlıkta yatak görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına inanılır.

Falda mezarlıkta dolaşmak görmek iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine delalettir.

Falda mezarlığın sallandığını görüldüğünde kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine delalet eder.

Falda mezarlığın çöktüğünü görülmesi çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Falda mezarlıktan kaçtığını görüldüyse tüm kederinin uçup gideceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına alamet eder.

Falda müslüman mezarlığı görüldüğünde yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, huzur içinde yatacağına yorumlanmaktadır.

Falda mezarlıkta ekmek görüldüyse yeni bir hayata merhaba denileceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine delalet eder.

Falda mezarlıkta gelinlik görüldüyse rahat edilecek bir döneme girileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına rivayet eder.

Falda mezarlıkta birinin gömüldüğünü görüldüğünde yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına yorulur.

Falda mezarlıkta yatan birini görmek onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına delalet etmektedir.

Falda mezarlık yapıldığını görüldüyse elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, rahata ve huzura kavuşacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına delalettir.

Falda mezarlıkta koştuğunu görüldüğünde büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine tabir olunur.

Falda mezarlıkta okul görmek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, zor günlerden geçeceğine, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, ona emek vereceğine delalet ettiği söylenir.

Falda oğlunu mezarlıkta görüldüğünde zahmetli durumların sona erdirileceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına inanılır.

Falda mezarlıkta yorgan görüldüyse onlar adına aç insanları doyuracağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, ulvi kimse haline geleceğine, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine alamettir.

Falda mezarlıkta keçi görüldüyse yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, hayatının adeta cennete döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda mezarlıkta tavşan görülmesi sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, arabasını ve toprağının olacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine rivayet eder.

Falda mezarlıkta kaybolduğunu görüldüyse emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, istediği evde oturacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına işarettir.

Falda mezarlıkta kaz görülmesi yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, yetkili bir göreve atanacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına işaret etmektedir.

Falda mezarlıkta pencere görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına delalettir.

Falda mezarlıkta uyumak görüldüyse bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Falda mezarlıkta silah görüldüğünde çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına alamet etmektedir.

Falda mezarlıkta ağlayan görülmesi bir sebeple çok zorlanacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine yorulmaktadır.

Falda sevdiğini mezarlıkta görüldüğünde sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, yüzünün de güleceğine, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir