AnaSayfa / iç fal anlamları / Falda mezar içi görmek

Falda mezar içi görmek

Falda mezar içi görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine delalet eder.

Falda mezar içi gördüyseniz

  • Bazı kişilerin dikkatini çekmek istiyorsanız ufak tefek beklenmedik hareketler yapabilirsiniz.
  • Hedeflerinize ya da isteklerinize ulaşabilirsiniz.

Falda mezarın içinde balık görüldüğünde ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Falda mezar içinde su görüldüğünde uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına alamettir.

Falda mezarın içinde kedi görmek yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, çok mutlu olunacağına, kişinin sıkıntılarından arınacağına yorulmaktadır.

Falda mezarın içinde böcek görüldüyse zarar edilen işlerin düzeleceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Falda mezar içinde insan görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda mezar içinde yılan görülmesi hayat boyu isteklerine ulaşacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına delalet eder.

Falda mezar içinde bebek görülmesi iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına işarettir.

Falda mezarın içinde solucan görmek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine alamet eder.

Falda mezarın içinde kan görülmesi hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına alamet eder.

Falda mezar içinde olduğunu görmek üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, sevdiği birini kırmaya, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına inanılmaktadır.

Falda mezar içinde altın görülmesi iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına alamettir.

Falda mezarın içinde köpek görülmesi hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir