AnaSayfa / mevsim fal anlamları / Falda mevsim görmek

Falda mevsim görmek

Falda mevsim görmek hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, kazancının da eksilmeyeceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yeni bir semte taşınılacağına, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına yorulur.

Falda mevsim gördüyseniz

  • Sezgilerinize güvenmeniz durumunda en zor durumları çözebilir veya en zor soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
  • Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.

Falda mevsimsiz erik görülmesi çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda üç mevsimi görüldüyse her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Falda mevsimsiz sebze görüldüyse huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, cebinin para göreceğine, işinin de hep yürüyeceğine, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına işarettir.

Falda mevsimsiz deniz görülmesi kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine tabir olunur.

Falda farklı mevsim görülmesi ayrılmış olanların kavuşacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, hayallerinin suya düşeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda mevsim meyvesi görmek yolunun ve geleceğinin açık olacağına, fal kapatanın önceliklerinin farklılaşacağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına tabir olunur.

Falda mevsiminde kestane görüldüyse içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine yorumlanır.

Falda mevsimsiz karpuz görüldüyse arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına alamet eder.

Falda mevsimsiz çilek görülmesi deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, fal kapatanın hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına işarettir.

Falda mevsimsiz salatalık görüldüğünde daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına işaret etmektedir.

Falda mevsiminde ceviz görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına işarettir.

Falda mevsimsiz incir görüldüğünde uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda iki mevsim görüldüyse kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mevsiminde ayva görüldüğünde üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, hasadının tarlasında kalacağına alamettir.

Falda mevsim salatası görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine işarettir.

Falda bütün mevsimleri görmek gönül kapılarının açılacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda mevsimsiz dut görüldüyse mutluluğunun her geçen gün artacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine işaret eder.

Falda mevsimsiz elma görülmesi kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine rivayet etmektedir.

Falda mevsimsiz domates görmek anlaşmazlıkların baş göstereceğine, çok mutlu günler geçireceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, büyük borçlar alınacağına yorumlanmaktadır.

Falda mevsimsiz kayısı görülmesi yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorumlanır.

Falda mevsimsiz vişne görüldüğünde çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına, zor bir duruma düşüleceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda mevsiminde yeşil biber görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yüzüne kan geleceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet etmektedir.

Falda mevsiminde ekin biçtiğini görüldüğünde ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Falda mevsiminde yağmur görülmesi bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine alamet eder.

Falda mevsimsiz şeftali görülmesi yeni bir eve sahip olunacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına delalettir.

Falda mevsiminde patlıcan görüldüyse girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda iki mevsimi bir arada görülmesi kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, kendini yiyip bitireceğine, bereket ve zenginlik bulacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda mevsimsiz kavun görülmesi düşmanlarını alt edeceğine, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına inanılır.

Falda mevsimsiz armut görüldüyse maddi ve manevi zarara uğranacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda dört mevsimi görülmesi her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına tabir olunur.

Falda mevsimlerin değiştiğini görüldüğünde evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda mevsimsiz mandalina görüldüğünde hayatı baştan aşağı değiştireceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine yorumlanmaktadır.

Falda mevsimi olmadan kar yağdığını görülmesi müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına delalettir.

Falda mevsimsiz üzüm görmek zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.