AnaSayfa / mescit fal anlamları / Falda mescit görmek

Falda mescit görmek

Falda mescit görmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına inanılır.

Falda mescit gördüyseniz

  • Şöhretin kapılarını aralayabilir, şansı yakalayabilir veya etki alanınızı genişletebilirsiniz.
  • Olaylar canlanabilir.

Falda mescitte cemaat görülmesi suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, eve huzur dolacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine delalettir.

Falda mescidi nebevi namaz kıldığını görülmesi zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına rivayet eder.

Falda okulda mescit görmek kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mescidi aksaya gittiğini görüldüyse hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, yüksek moralli olacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda peygamberin mescidini görüldüyse yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, çok sağlıklı olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda eski mescit görülmesi maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, gözyaşına ve kedere boğulacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bayan mescidi görüldüyse kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, arzuların yerine geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Falda mescide gittiğini görüldüğünde yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret ettiği söylenir.

Falda mescit inşaatı görülmesi bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine inanılmaktadır.

Falda kadın mescidinde erkek görmek çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, onun kıymetini her daim bileceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal kapatanın üzerine kalacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine tabir olunur.

Falda mescit yaptığını görüldüğünde mesai saatlerinin de uzun olacağına, başarılı bir kişi olacağına, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına işaret eder.

Falda peygamber efendimizin mescidini görüldüğünde aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine işaret etmektedir.

Falda evde mescit görüldüyse kalabalık aile toplantılarına katılacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına işaret eder.

Falda arkadaşını mescitte görmek yetki ve imza sahibi olacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda fal sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına inanılmaktadır.

Falda mescidi aksanın yıkıldığını görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine tabir olunur.

Falda mescit kapısı görüldüğünde bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, dünya malına kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mescide işediğini görüldüyse duygusal olarak çok kötü olabileceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına tabir olunur.

Falda cami mescit görmek sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, dertlerinin şifasını bulacağına alamettir.

Falda mescit halısı görmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına inanılmaktadır.

Falda evin içinde mescit görülmesi hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine rivayet eder.

Falda cin mescidi görülmesi insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yeşil mescit görüldüğünde kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine yorumlanmaktadır.

Falda mescide girdiğini görüldüğünde sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Falda mescidi kirli görüldüğünde arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına yorumlanmaktadır.

Falda mescidi haram görüldüğünde bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına inanılır.

Falda mescit temizlediğini görmek dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir